Komplet Marketings medarbejdere

Henrik Bruhn

Online Koordinator

Henrik er med til at udvikle webdesign, SEO optimering, digital markedsføring og udvikling af nye forretningsområder.

Telefon: 22 82 40 85

E-mail: henrik@kompletmarketing.dk

  • Udvikling af nye forretningsområder 90% 90%
  • SEO, PPC og markedsføring 80% 80%
  • Evne til at snakke om ting, der ikke handler om penge 10% 10%
Kristian Philipsen

Kristian Philipsen

Online Marketings Specialist

Kristian står for eksekveringen af vores kunders online markedsføring, samt kunderelationer.

Telefon: 51 88 59 79

E-mail: kristian@kompletmarketing.dk

  • Markedsførings evner 100% 100%
  • Problemløsning 80% 80%
  • Evne til ikke at snakke om aktier og investeringer 10% 10%
Simone

Simone Jørgensen

Digital Marketings Specialist

Simone står for håndteringen og optimeringen af vores kunders Shopify sider og vores egne servere og skribenter.

Telefon: 24 63 94 84

E-mail: simone@kompletmarketing.dk

  • Passion for online handel 99% 99%
  • Tolerance overfor de dumme ting, der bliver sagt på kontoret 90% 90%
  • Evne til at snakke om andet end sine børn 2% 2%
Lisa Marie Meldgaard

Søren Andreasen

E-handelselev

Søren er elev. Han arbejder tæt sammen med Lisa Marie og Mette for at skabe shops.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: soren@kompletmarketing.dk

  • Internethandel 90% 90%
  • Udvikling af shops 80% 80%
  • Evne til at snakke om andet end skp 10% 10%

Daniel Ragborg

Digital handelselev

Daniel håndterer det praktiske med kundernes shops, og assister Søren med det daglige opgaver. 

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: daniel@kompletmarketing.dk

  • Internet Handel 90% 90%
  • Praktiske Evner 95% 95%
  • Evne til at være rygfri 8% 8%

Kirti Kanani

Programmør

Kirti står for den tekniske programmering og kodemæssige problemløsning.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: kirti@kompletmarketing.dk

  • PHP programmering 99% 99%
  • Mysql databaser 95% 95%
  • Evne til at formulere sig uden brug af binær kode 8% 8%

Andrew Suarez

Grafiker

Andrew er vores grafiker – og han er altid klar på at lave et ekstraordinært stykke arbejde.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: andrew@kompletmarketing.dk

  • Grafisk kreativitet 99% 99%
  • Layout og design 80% 80%
  • Evne til at forstå dansk 1% 1%
Ariel

Ariel Isugan

Grafiker

Ariel er vores anden grafiker, han er altid klar på at håndtere opgaverne hurtigt og effektivt.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: ariel@kompletmarketing.dk

  • Grafisk Kreativitet 80% 80%
  • Layout og design 99% 99%
  • Evne til at forstå dansk 1% 1%

Sheena Karen Gatchalian

International kundeservice

Sheena håndterer kundernes shops og produktoprettelse på Amazon, Ebay og Etsy.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: sheena@kompletmarketing.dk

  • Kundeservice 99% 99%
  • Produktoprettelser 95% 95%
  • Evne til at håndtere Filippinske naturkatastrofer 8% 8%
Lisa Marie Meldgaard

Aksel Nielsen

Ungarbejder

Aksel står for alle virksomhedens forefaldende opgaver, samt pakning i vores lagerhotel.

Telefon: 24 63 22 21

E-mail: aksel@kompletmarketing.dk

  • Praktiske opgaver 99% 99%
  • Pakning 80% 80%
  • Undgå chok når nogen kommer ind i rummet 15% 15%

Er du den næste?

Se vores ledige stillinger!